Leef je Lekkerste Leven – optimalisatieretraiteweek
Een week vol zelfontwikkeling, opruiming en groei
|
 |
|
Voel je je soms wat vastzittend, overweldigd of afgeleid van wat je echt wilt? Ken je die situaties waarin je eigenlijk anders had willen reageren, maar toch weer op een oude manier de boel aanvloog? Of de ‘als dat-dan dit’ gedachten? Het voor je uitschuiven van goede voornemens, dromen en wensen?
In onze hectische levens worden we makkelijk opgeslokt en raken we verwijderd van dat wat en hoe we echt graag willen doen. We dragen oude overlevingsstrategieën, belemmeringen en twijfels met ons mee die ons weerhouden om ons lekkerste leven, ons volledige potentieel, te leven.
Wat zou er gebeuren als je de ruimte neemt om zulke dingen los te laten? Wat als je de stilte neemt om echt te voelen wat er in je leeft? Wat je belemmert? En uitzoekt hoe je het anders kan aanpakken?
|
|
In het dagelijks leven word je vaak afgeleid door de buitenwereld. Een week weg van de dagelijkse dingen, in de omarming van de natuur, in een begeleide setting geeft je de ruimte om echt te duiken, om waardevol contact te maken met dat wat er diep van binnen leeft en daarin echt stappen te zetten.
Even totale focus, en zo kans om oude weerstand echt los te laten, ruimte te maken voor je behoeften en verlangens, kracht te putten uit de diepere wijsheid die al in jou aanwezig is en nieuwe wegen te ontdekken.
|
|

|
 |
|
Wat kun je verwachten?
Tijdens deze week gaan we kijken wat je eigenlijk graag wilt, wat je hierbij kan helpen dit te realiseren en wat je tegenhoudt. Ik neem je mee en met behulp van diverse werkvormen -o.a. systemisch, coaching, creatief, lichaamsgericht- gaan we op diepere lagen aan de slag.
Het wordt een week van inzicht, heling en groei, in een prachtige, op zichzelf al helende en magische, plek in de Dordogne, waar Diane en Marc ons verwelkomen.
Optioneel is er ook nog paardenheling mogelijk voor degene die dat wil.
|
|
Wat ga je ervaren?
Duidelijkheid over wat je werkelijk wilt: door systemisch werk en creatieve oefeningen zul je helderheid krijgen over je verlangens en belemmeringen. Innerlijke transformatie: oude blokkades of belemmerende overtuigingen kunnen je niet meer tegenhouden. Je gaat van ‘vastzitten’ naar een gevoel van bevrijding en innerlijke kracht.
Nieuwe inzichten: je ontdekt wat er nodig is om in actie te komen, of dat nu op persoonlijk, professioneel of spiritueel niveau is.
Verbinding met jezelf en anderen: dit is niet alleen een kans om jezelf beter te leren kennen, maar ook om diepere verbindingen te maken met en te leren van anderen die hetzelfde pad bewandelen. Nieuwe energie: er is genoeg ruimte voor ontspanning en de omgeving is prachtig, met natuur en lieve dieren, zodat je alleen al daarvan opgeladen na afloop weer richting huis gaat.
|
|
|
Deze retraite is voor jou als je:
- graag bewust voorwaarts wilt,
- gevoelens hebt van vastzitten, of niet zeker bent over hoe je echt kunt doen wat je graag wilt in je dagelijkse leven,
- je ruimte wilt maken voor meer levensenergie,
- op zoek bent naar meer zelfkennis en een dieper gevoel van innerlijke vrijheid en leiderschap,
- tijd wilt nemen om verlangens en blokkades te onderzoeken en bereid bent los te laten wat in de wegstaat,
- je intuïtie en creativiteit wilt aanspreken om je leven met meer vertrouwen en flow te leven,
- niet helemaal rockbottom zit, maar wel graag het een en ander wil optimaliseren in je leven.
|
| 
|
 |
|
Programma van de optimalisatieretraiteweek
De week start met een avondmaaltijd en daarna een ontmoeting met de medereisgenoten.
De volgende ochtend gaan we aan de slag met onszelf en onze behoeften en verlangens.
Gedurende de week gaan we kijken wat daar nog tussen staat (weerstand, blokkades, remmingen). We gaan inzichten verzamelen door te kijken naar onze roots, thema’s, omgeving en patronen in je leven. En natuurlijk ook welke hulpbronnen je kunt inzetten en aanbrengen om de weg vrij te maken voor je groei en manifestatie van je lekkerste leven.
Het wordt een afwisseling van individueel en groepswerk. Hart, hoofd en handen gaan met elkaar samenwerken. Ook is er voldoende ruimte voor reflectie, integratie en ontspanning.
We sluiten af met een gezamenlijk maaltijd waarna iedereen zijn of haar mooie leven kan voortzetten met alle opgedane inzichten en te nemen actiestappen.
Tijdens de dagen is er ook genoeg tijd om te wandelen in het bos, een paardenhealing te boeken bij Diane, te zwemmen in het zwembad, de aanwezige dieren te aaien of wat te luieren in de groene oase van waar we zitten.
|
|
Tijd voor JOUW transformatie!
|
|
|
Deze retraite is voor jou als je:
Deze optimalisatieretraiteweek vindt plaats op de magische plek Domaine de Cournou, het landgoed van Diane en Marc Geerdens. Te midden van 10 hectaren weide en 7 hectaren bos in de glooiende heuvels in de Périgord, rond de rivier de Dordogne. Waar in de wei paarden wandelen. Pony’s, geitjes, kippetjes zijn er ook, plus heel veel groen. De jasmijn is in volle bloei als wij daar vertoeven.
|
|

|
 |
|
Ga je mee op reis?
Dit is jouw kans om te groeien, te transformeren en je verlangens te leven.
Meld je aan voor deze magische week, waar woorden niet de lading dekken van de fijne tijd en innerlijke ontwikkeling die je gaat meemaken.
|
|
Andere praktische zaken
We beginnen elke dag rond 9.30u na het ontbijt.
Een paar keer zal er na de gezamenlijke avondmaaltijd ook een avondprogramma zijn, zoals de eerste kennismaking en een vuurceremonie.
Zoals gezegd er is genoeg ruimte om even op jezelf te zijn als je daar behoefte aan hebt. Ook kun je een paardenhealing doen, in het bos en de omgeving gaan wandelen, lekker in het zwembad te duiken, met de daar aanwezige dieren knuffelen of lekker een boek lezen.
Wanneer:
Van zondagnamiddag 10 mei tot vrijdagavond 15 mei 2026
Waar:
Domaine Du Cournou, 24150 Cause de Clérans, Frankrijk.
Het ligt in het bos van Grand Bergeracois in de gemeente Cause de Clérans in het zuiden van het departement Dordogne, op de grens van de Corrèze en de departementen Lot en Garonne. Je kunt met de auto komen, of vliegen op Bergerac.
Rijtijden van:
- Bergerac : 30 minuten
- Sarlat : 1 uur
- Bordeaux : 2 uur
- Perigueux : 45 minuten
|
|

|
 |
|
Investering
€ 975,=, incl. btw. Dit bedrag is inclusief ontbijt, lunch, avondeten, creatieve materialen en zes overnachtingen in een gite, met beddengoed en handdoek.
- Wil je een privékamer dan is het € 75,= extra voor de hele week.
- Wil je slapen in je eigen tent dan gaat er € 100,= vanaf.
- Extra nacht kamer 1 pers € 47,50 per nacht
- Extra nacht kamer 2 pers € 35,= per nacht
- Eigen tent/camper 20,= per nacht
- Een healing met de paarden, met Diane, is € 50,=.
Dit bedrag is exclusief reiskosten, verzekeringen of eventuele transfer van het vliegveld Bergerac naar het Domaine.
|
|
Meld je aan
Schrijf je vandaag nog in en zet de eerste stap naar een (nog) vrijer, blijer, lekkerder leven.
Ik, Caroline, ontvang je graag op de magische welkome plek van Diane en Marc. Serieus en ontspannen gaan we aan de slag.
Aanmelden kan via de mail.
Vragen? Bel dan 06-24112004.
|
|
|